Vitajte na mojom webe

Hlavnou náplňou a cieľom tohto webového projektu je pomoc žiakom. V dnešnej dobe je v niektorých prípadoch dosť obtiažne dopracovať sa k určeným alebo náhradným študijným materiálom a praktickým cvičeniam k nim. Na týchto stránkach sa budem snažiť tieto medzery postupne dopĺňať a rozvíjať.  V jednotlivých článkoch k témam budem postupne uverejňovať texty, obrázky, grafy, tabuľky a cvičenia. Túto činnosť si predstavujem ako dlhodobý proces, verím, že na konci školského roka bude obsah stránky oveľa pestrejší, ako bol na začiatku roka. Pri tejto činnosti sa spolieham aj na prácu svojich kolegov, ale najmä prácu študentov, ktorí sú určite natoľko šikovní, že dokážu cennými príspevkami obohatiť tento projekt. 

Novinky

Posledný pokus pre I.NE

06.06.2011 21:05
 

III.štvťrok

11.04.2011 20:17
Možno neskoro, ale predsa: súbory vzorových písomiek: I.NE.pdf a II.NE.pdf. Pozor: tieto určite nebudú... (len podobné)

Novinky v kapitole Dopravné nehody

09.12.2010 22:08
Zrodili sa dva nové články Dopravné nehody 3 a Evidencia dopravných nehôd, ktoré by mali nahradiť pôvodné články Dopravné nehody a  Dopravné nehody 2. Vzhľadom k tomu, že sa v starých článkoch  ešte môžu nachádzať užitočné informácie, nechal som aj tie na pôvodnom mieste. 

Výrazy

07.11.2010 20:37
Vzor písomky z výrazov pre I.Ne triedy!!!!!!!! 

Matematika

18.11.2008 23:46
Konečne som sa donútil zverejniť aj niektoré základné články z matematiky, ako prvý pokus základné informácie z kombinatoriky. Sú tam naozaj len základy, uporoňujem každého, že tieto krátke definície a ukážkové príklady vôbec nenahradia vyučovacie hodiny v škole. Toto je len základ...

Nové články v logistike

25.09.2008 22:36
 Dnešným dňom som rozbehol ďalšiu významnú časť projektu - logistiku. Zatiaľ sú tam len úvodné informácie, predmet, cieľ logistiky, ale čoskoro tam pribudnú aj iné články a príspevky. Aspoň dúfam ....

Webová prezentácia bola spustená

20.07.2008 20:22
Dnes bola spustená moja nová webová prezentácia. Články a iné pomôcky, ktoré boli na starom webe  budem postupne prenášat na tieto nové miesta, ktoré majú niekoľko výhod - keď už nič iné, tak aspoň prepracovanejší príjemnejší vzhľad. Pre porovnanie nechám v prevádzke aj starý web, len ho už...

Diskusná téma: Úvodná stránka

Pokus

Štefan Czadró | 09.09.2010

Skúsme oživiť komunikáciu aj takouto formou

Pridať nový príspevok

Sign by Dealighted - Black Friday Coupons

Kontakt

RNDr. Štefan Czadró

0903 693460